Warsaw River View

W Warszawie hoteli nie brakuje. Ale WARSAW RIVIER VIEW nie konkuruje z nimi w wyścigu gwiazdek. Dla nas najważniejsza jest atmosfera serdecznej gościnności. Stworzyliśmy hotel od podstaw tak, jakbyśmy sami chcieli w nim zamieszkać. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej każe nam sądzić, że hotel nie jest tylko bezosobowym miejscem, w którym rozpakowujemy walizki na paręnaście godzin. Chcemy, aby nasi goście zapamiętali WARSAW RIVER VIEW niczym wizytę u przyjaciół. I by chcieli do nas wracać.

Serdecznie powitamy i tych, którzy Warszawę odwiedzają służbowo i tych, którzy stolicę wybrali dla turystycznych rozrywek. Gościom biznesowym umożliwimy i odpoczynek i dyskretne spotkania służbowe. Turystom ułatwimy relaks i niepospolite poznawanie miasta. Na taksówkę czekać długo nie będziecie – do najważniejszych miejsc Warszawy dostaniecie się piechotą w ciągu kwadransa.

W naszych 24 pokojach samotnicy znajdą komfort i spokój, a rodziny odpoczną w domowej atmosferze. Luksusowe i funkcjonalne wyposażenie w stylu Bauhausu i Art Deco uprzyjemnią Wam pobyt w Warszawie. Dwie sale konferencyjne i profesjonalna obsługa są do Waszej dyspozycji w każdej chwili. A ponieważ WARSAW RIVER VIEW mieści się w budynku dawnej elektrowni z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą energią!

Monika Wasilczuk wraz z zespołem Warsaw River View

Opinie

To mój ulubiony hotel w Wawie z rozsądną ceną. Już 3 raz w nim byłam i będę przy następnych przyjazdach 😉


Viola - 06.07.2019

Śniadania wyśmienite, pokój wyciszony, nie było słychać samochodów jeżdżących pod oknami. Bardzo czysto w pokoju i łazience. dodatkowym plusem jest przedpokój z kanapą i telewizorem. Wszędzie blisko. Polecam


Waldemar - 09.07.2019

Fantastyczny hotel, w genialnym miejscu i w bardzo przystępnej cenie.Tomasz - 18.07.2019

Przesympatyczny personel, uśmiechnięty, dawno nie spotkałam się z taką obsługą. Lokalizacja bardzo dobra do zwiedzania Warszawy. Pobyt z dwulatkiem bywa nie łatwy a wszystko było super, chętnie tu wrócę.


Natalia B. - 18.07.2019

Idealny dla podróżujących na koncerty! 10min pieszo na PGE Narodowy, metrem jeszcze szybciej... w dniu koncertu obsługa pozostawiła dłużej czynną restaurację, byli dyspozycyjni i gotowi do pomocy każdemu strudzonemu, wracającemu niemal o północy! Pokoje, śniadania perfekcyjne, nic dodać, nic ująć! 🙂


Aleksandra - 20.07.2019

Wszędzie blisko! Wychodzisz z metra prosto pod drzwi hotelu 🙂


Katarzyna - 19.07.2019

Czysto, smacznie i przyjemnie 🙂 obsługa przemiła! Hotel godny polecenia.


Mariola R. - 05.05.2019

Pokoje bardzo czyste, dobra cena w stosunku do jakości i bardzo dobra lokalizacja!!!


Sylwia A. - 01.05.2019

Rewelacyjny hotel usytuowany w zabytkowej kamienicy dosłownie na przeciw mostu Świętokrzyskiego. Gustownie urządzone pokoje, parking za hotelem, dobre i smaczne śniadanie i dobrze zaopatrzony bar, przemiła obsługa - słowem wszystko, co potrzeba dla dobrego hotelu. Żałuję, że nie mogłem zostać trochę dłużej, ale na pewno tu wrócę. Szczerze polecam!


Paweł - 21 kwietnia 2018

Super śniadania, personel na wysokim poziomie, świetna lokalizacja. Jestem bardzo zadowolony. Wrócę tam jeśli będzie taka okazja. 😉


Rafał - 22 kwietnia 2018